Nasze programy

Priorytetem naszej działalności jest dostarczanie oprogramowania komputerowego światowej klasy. Tworząc efektywne rozwiązania opieramy się na najdoskonalszych wzorcach, dokładając do nich własne pomysły usprawniające pracę przyszłych użytkowników.

Tworzymy także programy na zamówienie dla firm oraz osób prywatnych.

elSAS - oprogramowanie dla oświaty

System elSAS to praktyczny pakiet programów, usprawniający pracę w szkole zarówno w zakresie działalności sekretariatu, jak i czynności wykonywanych przez nauczycieli. Pozwala na maksymalne usprawnienie przekazu informacji wewnątrz szkoły, minimalizując nakłady pracy konieczne do ich wytworzenia. Oprogramowanie elSAS powstało w odpowiedzi na wyniki kilkunastoletnich badań z zakresu potrzeb, wymagań i sposobów funkcjonowania placówek oświatowych. Pakiet ten jest szczególnie przydatny dla kadry zarządzającej oraz wychowawców poszczególnych klas.

Więcej
 

Ionosphere - analiza falkowa

Ionosphere to unikalne oprogramowanie umożliwiające przeprowadzanie ciągłej transformaty falkowej (analiza cwt). Ionosphere posiada interfejs graficzny stworzony we frameworku QT, który pozwala na wygodną pracę zarówno w systemie operacyjnym Windows, jak i w różnych wariantach systemu Linux.

Więcej

DomIn

DomIN to program stworzony z myślą o biurach nieruchomości korzystających z internetowych zasobów w celu poszukiwania klientów. Oferowana przez nas aplikacja umożliwia łatwe pobieranie ogłoszeń z serwisu domiporta.pl w postaci pliku XML wraz ze zdjęciami. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można pozyskać informacje do własnej bazy danych na podstawie wprowadzonych kryteriów i ograniczeń.

Więcej