Szkolenia

Strona w trakcie budowy. Zapraszamy niebawem.

Prowadzimy teoretyczne i praktyczne kursy dające gruntowne przygotowanie do efektywnej pracy. Szkolenia prowadzić możemy w salach szkoleniowych w Krakowie, w ośrodkach szkoleniowo-rekreacyjnych lub w siedzibie Państwa firmy.

Audyt szkoleniowy dla firm

Oferujemy usługę audytu szkoleniowego, polegającą na ocenie umiejętności zespołów lub poszczególnych pracowników oraz przygotowanie odpowiednich szkoleń mających na celu poprawę ich efektywności.

Kursy specjalistyczne

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną do realizacji kursów ze wszystkich dziedzin informatyki. Do najpopularniejszych ścieżek szkoleniowych należą:

Grafik Komputerowy:

Kurs uczący jak osiągnąć mistrzostwo w tworzeniu grafiki konceptowej, obróbce zdjęć, animacji 2d oraz grafice wektorowej przy użyciu technologii Adobe Flash oraz programów Adobe Photoshop oraz InkScape.

Modelowanie 3d i Animacja:

Web Designer:

Grafika 2d, Photoshop, Adobe Flash.

Web Developer:

PHP, XHTML, XML, MySQL.

Ekspert administrator Sieci Komputerowych:

Programista Urządzeń Mobilnych:

Smartfony i inne urządzenia mobilne to coraz częstsze platformy docelowe dla oprogramowania. Uczymy jak skutecznie pisać tego typu programy, w tym gry, na plaformę iPhone, oraz Java ME, Windows CE/Mobile, Android oraz Symbian, także z użyciem frameworka QT.

Reseach & Development Programmer:

Oprogramowanie tworzone do badań naukowych stawia przed programistami szczególne wymagania. Kursy z tej kategorii uczą teorii oraz praktyki takich zagadnień jak: metodologia badań naukowych, statystyka, metody numeryczne, programowanie równoległe, rozproszone oraz przy użyciu kart graficznych (NVIDIA CUDA).

Specjalista Baz Danych:

Administator Serwerów:

Projektant Oprogramowania:

Szkolenie dla menedżerów i programistów pozwalające tworzyć dokładną i rzetelną specyfikację techniczną. Począwszy od jednoznacznego określenia wymagań klienta, przez stworzenie diagramów w UML po techniki programowania obiektowego - kurs ten uczy jak przekształcić pomysł w działający program.

Informatyk - Manager:

Jest to szkolenie tzw. "miękkie" adresowane do informatyków, którzy chcą poprawić swoje umiejętności społeczne: komunikację interpersonalną, pewność siebie oraz prezencję, co przekłada się na zdolności zarządzania zespołem, wystąpień publicznych oraz kontaktów z klientem.

Technika Komputerowa dla Pracowników Biurowych:

Zawieszanie systemu, zacięta drukarka, brak połączenia sieciowego - jak unikać tego rodzaju problemów? Kurs uczy biegłości w posługiwaniu się komputerem i ma na celu zapobieganie najczęstszym problemom napotykanym podczas outsourcingu informatycznego firm.

Obsługa Komputera:

Wyjazdy szkoleniowo - rekreacyjne

Szkolenia indywidualne

Materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe XML
Animacja 2D z zastosowaniem Flash Adobe